Close X Button

Mám záujem o webovú stránku!

Dajte nám o sebe vedieť a my vás čo najskôr budeme kontaktovať s ponukou.
Prosím vyplňte správne všetky polia! Ďakujeme za vašu správu. Budeme sa jej čo najskôr venovať.
Objednaj si web
Kreatívne služby

Zamerané na dosahovanie vašich cieľov

Logo dizajn & Web dizajn

Začínate a potrebujete si vytvoriť firemnú identitu, ktorá Vás bude reprezentovať? Radi vám pomôžeme. Vymyslíme vám logo aj myšlienku, ktorá bude vašu identitu vystihovať. Postaráme sa o komplexný návrh webovej stránky, ktorá bude medzi ostatnými vynikať. Navrhujeme webové stránky, ktoré vystihujú súčasné trendy.
Logo dizajn
Identita
UX a UI Webdizajn
Mobile first / Mobile friendly
Inovatívne nápady

Webové stránky a digitálne platformy

Webové stránky už dávno nie sú o statickej grafike. Moderná webová stránka má slúžiť ako interaktívne rozhranie pre používateľa. Všetky elementy pod rukami developera ožívajú a prispôsobujú sa všetkým rozlíšeniam. Samozrejmosťou je aj prepojenie obsahu s moderným redakčným systémom a optimalizovanie webovej stránky, aby bola rýchla, zrozumiteľná a vyhľadateľná.
Moderné webstránky
Responzivita
SEO optimalizácia
Animovaný obsah
Moderné technológie

Správa webových služieb

Aj keď je všetko hotové a webová stránka napĺňa svoj účel, sme tu pre vás aj naďalej. O webovú stránku sa budeme starať, aby bola neustále up-to-date, pričom bezpečnosť vašich údajov bude vždy na prvom mieste. Rovnako vám zabezpečíme registráciu domény a sprostredkujeme hostingové služby. Vytvoríme zaujímavý obsah alebo sa postaráme o vašu reklamu.
Doména a webhosting
Copywriting
Bezpečnosť
Marketing
Spoznajte náš prístup

Ako bude prebiehať naša spolupráca

Prvý kontakt a analýza potrieb klienta

Počas úvodného stretnutia zistíme čo najviac o vašich potrebách a návrhoch, aby sme im mohli v čo najväčšej miere prispôsobiť naše služby.

Tvorba dizajnového návrhu na mieru

Návrhy tvoríme podľa vašich predstáv, a preto každý krok konzultujeme s naším klientom. Úzka spolupráca nám umožňuje zapracovať všetky požiadavky tak, aby návrh čo najlepšie vystihoval vašu predstavu.

Vývoj webstránky na základe návrhu

Webové stránky vyvíjame na najnovších technológiách, tak aby sme splnili požiadavku rýchlosti webstránky, responzivity, UI a UX štandardov.

Testovanie dizajnu a kódu v live prostredí

Každú webovú stránku viackrát testujeme, aby sme zabezpečili jej kompatibilitu, bezpečnosť a minimalizovali riziko možných chýb.

SEO Optimalizácia a marketing

Na propagáciu vašej firmy musí byť webstránka v prvom rade vyhľadateľná cez google. O SEO optimalizáciu či marketing na sociálnych sieťach sa taktiež postaráme za vás.

Odovzdanie projektu a jeho správa

Odovzdaním projektu naše služby nekončia. Ak chcete, aby bol váš web neustále up-to-date vytvoríme vám zmysluplný obsah a budeme na neho dohliadať.

Potrebujete novú

web stránku?
Zaujala Vás naša ponuka a mali by ste záujem o naše služby? Máte pre nás zaujímavý projekt? Neváhajte a predbehnite vašu konkurenciu! Mám záujem o webovú stránku